21.09.2013

Maska Kur Profi Line Repair & Shine

Z początku myślałam, że nie będę zadowolona z tej maski, chociaż właściwie sama nie wiem dlaczego. Potem utwierdziłam się w tym przekonaniu, nakładając ją na przeproteinowane włosy... Czy po oczyszczeniu sprawdziła się inaczej? Zapraszam do lektury. :)
Nie potrafię go do niczego porównać, ponieważ jest zbyt sztuczny. Mimo to podoba mi się, jest bardzo przyjemny i utrzymuje się na włosach w delikatniejszej wersji.


Plastikowy słoik o pojemności 300 ml, pod zakrętką znajduje się dodatkowe wieczko. Nie potrafię powiedzieć o nim nic szczególnego, ale nie mam mu nic do zarzucenia. Etykieta nie ściera się.Maska jest dosyć gęsta, ale nie zbita. Na dokładne pokrycie całej długości moich włosów wystarczy porcja maski o wielkości orzecha włoskiego, więc z wydajności jestem zadowolona. 


Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dostałam ją. W każdym bądź razie, chętnie się nią podzielę. ;) Chociaż nie teraz, bo nie mam w ogóle czasu na chodzenie na pocztę...


Świetnie radzi sobie po oczyszczeniu plączącym długość włosów szamponem. Nawilża je i mocno wygładza.Mimo tego, że zawiera alkohol izopropylowy, nie przesusza końców. Nawet one są z niej bardzo zadowolone, jakby wcale nie były tak suche i zniszczone, a co dopiero odrosty. :) Uważam, że mogłaby bardziej zmiękczać, ale tak czy inaczej, to jedna z moich najlepszych masek!

11 komentarzy:

 1. Hmm nie słyszałam jeszcze o tej masce, ale dobrze się zapowiada;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "po oczyszczeniu oczyszczającym" :D
  Strasznie mnie skusiłaś na zakup tej maski, nie wiem jakim cudem, bo jak tylko usłyszę alkohol izopropylowy to cała się zjeżam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To umówimy się, że podasz mi adres i ja Ci wyślę to, co dla Ciebie przygotowałam a Ty mi swoje wyślesz jak będziesz miała czas :) Chciałabym Ci to wysłaćw tym tygodniu, bo w sobotę wyjeżdzam d Wrocka na studia:) odpisz mi u mnie czy takmoże być :) prosze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, ale nigdy jej nie widziałam.
  Z chęcią bym ją wypróbowała!

  OdpowiedzUsuń
 5. nigdzie jej nie widziałam. ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie spotkałam jeszcze tego cuda :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi zachęcająco, ale nie widziałam nigdzie taj maseczki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dostepna w aldi na tetenie Niemiec.

  OdpowiedzUsuń
 9. Całkiem fajnie się zapowiada, szkoda tylko, że jest tak słabo dostępna.

  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kurcze nie widziałam jej nigdzie a warto byłoby wypróbować!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...